O nas

Nasza nowa inwestycja to mieszkania na sprzedaż Czechowicach-Dzieciacach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą której ideą jest stworzenie komfortowego miejsca do życia dla całych rodzin. Nowoczesna infrastruktura domów, ich położenie oraz zagospodarowanie terenu, stwarza doskonałe warunki do życia. Niewątpliwym atutem jest również cena naszych mieszkań. Zamieszkaj w domu z własnym ogrodem.

Budynki piętrowe posiadają bardzo atrakcyjną bryłę, zastosowano w nich ciekawe rozwiązania elewacyjne, a wszystkie pomieszczenia wypełnione są naturalnym światłem słonecznym. Dzięki pomysłowym i funkcjonalnym rozwiązaniom technicznym, chcemy by oferowane przez nas mieszkania w Wadowicach zapewniały swoim mieszkańcom maksymalny komfort na co dzień. W ramach prowadzonej działalności świadczymy usługi w zakresie budowy nieruchomości mieszkalnych, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa jednorodzinnego.

Posiadanie wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku nie musi oznaczać codziennego pokonywanie wielkich odległości, bowiem nasze osiedle znajduje się zaledwie 1 km od centrum miasta.

Jakość

Dbamy o wysoką jakość wykonania oraz materiały renomonwych producentów

Bezpieczeństwo

Teren obiektu jest monitorowany, bezpieczny

Blisko natury

Spokój dla rodzin, czyste powietrze, zieleń, bliskość parku

Parking

Przynależne miejsce parkingowe

Lokalizacja

Teren osiedla położony w spokojnej dzielnicy w bezpośrednim pobliżu centrum miasta